minirolety.pl

Jesteśmy polskim producentem zabezpieczeń przeciwsłonecznych. W branży artykułów wyposażenia wnętrz działamy od ponad dekady. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroki wybór rolet okiennych, ściennych, moskitier oraz różnorodną ofertę akcesoriów. Komponenty używane do produkcji rolet spełniają najwyższe standardy jakości. Tkaniny posiadają niezbędne atesty i zabezpieczane są specjalnym impregnatem chroniącym przed zabrudzeniami, co wpływa na komfort ich użytkowania oraz estetyczny wygląd. Dostawy realizujemy przy współpracy z największymi firmami spedycyjnymi, które gwarantują terminowość oraz bezpieczeństwo realizacji.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży możemy zaoferować naszych Klientom produkt profesjonalny, a jednocześnie w konkurencyjnej cenie.
W naszym sklepie oferujemy rolety, które zostaną wykonane specjalnie pod Państwa zamówienie.

Biuro Obsługi Klienta pozostaje do Państwa dyspozycji codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

OFERUJEMY

i1

ROLETY WEWNĘTRZNE

Atrakcyjne wizualnie i funkcjonalnie.

i2

ROLETY ŚCIENNE I OKIENNE

Idealne do pomieszczeń każdego typu.

i3

ROLETY NA WYMIAR

Wykonane z należytą dbałością o szczegóły.

Nasza kolekcja bezinwazyjnych rolet wewnętrznych składa się z 5 linii produktowych.

  • Pierwsza to rolety typu dzień i noc, które zostały wykonane w taki sposób, aby można było swobodnie regulować stopień wpadającego do pomieszczeń światła. Rolety te zyskały popularność ze względu na wyjątkową estetykę, atrakcyjny design i wysoką funkcjonalność. W tej linii znajdują się rolety typu: Zebra I, Zebra II i Zebra III, Zebra IV i Zebra V.
  • Druga grupa to rolety zaciemniające podgumowane, tzw. rolety zaciemniające 100%. Chronią one pomieszczenia przed nadmiernym nagrzewaniem. Ich zewnętrzna strona pokryta jest specjalną podgumowaną powłoką, która wpływa na całkowite zaciemnienie, niezależnie od wybranego z palety barw koloru. Podgumowana powłoka występuje zawsze w kolorze rolety.
  • Trzecia grupa to rolety zaciemniające typu Termo/Silver. To także rolety, które zaciemniają pomieszczenia w stopniu całkowitym, lecz od zewnętrznej strony pokryte są termoizolacyjną warstwą w kolorze srebrnym, która skutecznie odbija promienie słoneczne.
  • Czwartą grupę typu Lux stanowią rolety z segmentu premium wykonane z tkaniny o gęstym splocie. Model Lux jest półprzepuszczalny, co oznacza iż zaciemnienie pomieszczeń nie jest całkowite, a tym jest ono większe im ciemniejszy kolor materiału został wybrany. Rolety lux posiadają na dole elegancki metalowy obciążnik.
  • Ostatnia grupa to rolety z serii Classic wykonane z gładkiej tkaniny typu shantung o wyraźnie widocznym splocie. Jest to grupa rolet półprzepuszczalnych, w której stopień zaciemnienia zależy od wybranego koloru. Rolety z tej serii wyposażone są w plastikowy obciążnik.

Poza oferowanymi przez nas roletami okiennymi mają Państwo możliwość zakupu rolet ściennych. Są to rolety montowane do ściany, bądź sufitu za pomocą specjalnych wkrętów. Polecane są w przypadku okien o niestandardowych wymiarach, wielokwaterowych lub ozdobionych szprosami. Rolety te sprawdzą się idealnie również w przypadku okien nieotwieranych.

W naszym asortymencie znajdą Państwo ogromny wybór rolet we wszystkich 5 typach oraz bogatej kolorystyce i rozmiarach. Produkujemy  rolety na indywidualny wymiar według indywidualnych preferencji Klientów. Mają Państwo także możliwość wyboru koloru mechanizmu.