minirolety.pl

Jesteśmy producentem zabezpieczeń przeciwsłonecznych. W branży artykułów wyposażenia wnętrz działamy od ponad dekady. W naszym asortymencie znajdują się rolety okienne, ścienne, plisy, moskitiery, oraz szeroka gama akcesoriów. Komponenty używane przez nas do produkcji rolet są najwyższej jakości, natomiast wszystkie tkaniny posiadają niezbędne atesty i zabezpieczane są specjalnym impregnatem chroniącym przed zabrudzeniami co wpływa na komfort ich użytkowania, oraz estetyczny wygląd. Dostawy realizujemy przy współpracy największych firm spedycyjnych, które gwarantują terminowość realizacji.

Cechuje nas profesjonalizm, wieloletnie doświadczenie w branży, konkurencyjne ceny, oraz pozytywne nastawienie do klienta.
W naszym sklepie mogą Państwo nabyć gotowe rolety, jak również zamówić je na indywidualny wymiar.

Uruchomiliśmy Biuro Obsługi Klienta czynne codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 7-17 i w soboty od 8-14, które chętnie odpowie na Państwa pytania i doradzi w zakupie odpowiednich rolet.

OFERUJEMY

 

i1

ROLETY WEWNĘTRZNE

Atrakcyjne wizualnie i funkcjonalnie.

i2

ROLETY ŚCIENNE I OKIENNE

Idealne do pomieszczeń każdego typu.

i3

ROLETY NA WYMIAR

Wykonane z należytą dbałością o szczegóły.

Nasza kolekcja bezinwazyjnych rolet wewnętrznych składa się z 5 linii produktowych.

  • Pierwsza to rolety typu dzień i noc, które zostały wykonane w taki sposób, aby można było swobodnie regulować stopień wpadającego do pomieszczeń światła. Rolety te zyskały popularność ze względu na wyjątkową estetykę, atrakcyjny design i wysoką funkcjonalność. W tej linii znajdują się rolety typu: Zebra I, Zebra II i Zebra III.
  • Druga grupa to rolety zaciemniające podgumowane. Tzw. Rolety zaciemniające 100%. Chronią one pomieszczenia przed nadmiernym nagrzewaniem. Ich zewnętrzna strona pokryta jest specjalną podgumowaną powłoką, która wpływa na całkowite zaciemnienie, niezależnie od wybranego z palety barw koloru. Powłoka podgumowana zawsze jest w kolorze rolety.
  • Trzecia grupa to rolety zaciemniające typu Silver. To także rolety, które zaciemniają pomieszczenia w stopniu całkowitym , lecz od zewnętrznej strony pokryte są termoizolacyjną warstwą w kolorze srebrnym, która skutecznie odbija promienie słoneczne.
  • Czwartą grupę typu Lux stanowią rolety z segmentu Premium wykonane z tkaniny o gęstym splocie. Model Lux jest półprzepuszczalny, co oznacza iż zaciemnienie pomieszczeń nie jest całkowite, a tym jest ono większe im ciemniejszy kolor materiału został wybrany. Rolety lux posiadają na dole elegancki metalowy obciążnik.
  • Ostatnia grupa to rolety z serii Classic wykonane z gładkiej tkaniny typu Shantung o wyraźnie widocznym splocie. Jest to grupa rolet półprzepuszczalnych, w której stopień zaciemnienia zależy od wybranego koloru. Rolety z tej serii na dole posiadają plastikowy obciążnik.

Poza oferowanymi przez nas roletami okiennymi mają Państwo możliwość zakupu rolet ściennych. Są to rolety montowane do ściany, bądź sufitu za pomocą specjalnych wkrętów. Polecane są w przypadku okien o niestandardowych wymiarach, wielokwaterowych lub ozdobionych szprosami. Rolety te sprawdzą się idealnie również w przypadku okien nieotwieranych.

W naszym asortymencie znajdą Państwo ogromny wybór rolet we wszystkich 5 typach oraz bogatej kolorystyce i rozmiarach. Produkujemy również rolety na indywidualny wymiar według preferencji klientów. Mają Państwo także wyboru koloru mechanizmu z gamy aktualnie dostępnej. Chcąc zamówić roletę na wymiar prosimy o wybranie odpowiedniego modelu, a na podstronie produktu o zaznaczenie okienka „rozmiar na zamówienie” i wpisanie żądanej szerokości rolety.