Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Pokaż kategorie
już od 20 zł
już od 19 zł

Rolety nie przepuszczające światła

Jak sama nazwa wskazuje rolety termoizolacyjne czarne są produktami, które nie przepuszczają ciepła. Rolety od strony zewnętrznej mają specjalną podgumowaną powłokę, której zadaniem jest odbijanie promieni słonecznych i 100% zaciemnienie pomieszczenia. Postawiliśmy na wysoką jakość wykonania i estetykę, dlatego strona podgumowana w naszych roletach jest w kolorze wybranego materiału.

Czarne rolety termoizolacyjne bardzo dobrze sprawdzą się podczas upalnych dni.

Rolety nie tylko do mieszkania

Znajdujące się w naszej ofercie rolety termoizolacyjne czarne poza swoją funkcją termiczną charakteryzują się także 100% zaciemnieniem. Oznacza to, że po zasłonięciu rolety w danym pomieszczeniu panuje idealny mrok. Takie rozwiązanie sprawdza się na gruncie prywatnym oraz zawodowym. Rolety w czarnej wersji mogą być wykorzystywane na przykład na salach konferencyjnych oraz medialnych i wszędzie tam, gdzie wyświetlane są różnego typu slajdy, filmy, zdjęcia lub pokazy. Czarny jest kolorem, który dodaje we wnętrzu elegancji i klasy, a przy okazji gwarantuje pełne zaciemnienie. Jeśli zależy nam na odcięciu dopływu światła naturalnego w sypialni, gabinecie czy domowej sali kinowej, to nic prostszego. Czarna roleta sprawdzi się w tej roli wyśmienicie.

Modne i proste w montażu

Tworząc te produktów pragnęliśmy udostępniać naszym klientom modne, praktyczne i funkcjonalne rozwiązania. Nasze rolety termoizolacyjne czarne spełniają te wszystkie cechy i bardzo dobrze wyglądają w industrialnych, minimalistycznych oraz nowoczesnych wnętrzach. Niemniej jednak, czarną wersję można także wykorzystać w klasycznie urządzonej sypialni. Ciemna oprawa okien sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Dystrybuowane przez nas produkty charakteryzują się także bezinwazyjnym montażem. Wystarczy otworzyć opakowanie, zapoznać się z instrukcją i przystąpić do instalacji rolety. Niepotrzebne są do tego żadne dodatkowe narzędzia. W zestawie znajdują się wszystkie niezbędne elementy. Rolety posiadają uniwersalne łańcuszki i wyposażone są w specjalne obciążniki. Nie bez znaczenia jest także sam materiał wykonania. Posiada on atest higieniczny i może być wykorzystywany nawet przez osoby ze skłonnościami do alergii. Wszystkie nasze rolety termoizolacyjne zostały także pokryte specjalną warstwą ochronną, która zabezpiecza przed zabrudzeniami i zagnieceniami.