Wyświetlanie wszystkich wyników: 32

Pokaż kategorie
od 132 zł
9,99 zł
już od 42 zł
12,99 zł
już od 26 zł
już od 13 zł
już od 15 zł
już od 15 zł
już od 13 zł
już od 15 zł
już od 19 zł
już od 22 zł
już od 20 zł
już od 22 zł
już od 21 zł
już od 20 zł
już od 19 zł
196 zł
218 zł
223 zł
132 zł
138 zł
158 zł
152 zł
158 zł
170,99 zł
165,00 
179 zł
162 zł
183 zł
195 zł
2,30 zł

Rolety w wersji tradycyjnej

W tym dziale można znaleźć pełen przekrój produktów, które sprawdzą się w wielu pomieszczeniach. Nasze rolety na okna w wersji klasycznej sprawdzą się w sypialniach, domowych biurach, gabinetach, salonach, kuchniach i pokojach dziecięcych. Wystarczy tylko dobrać odpowiedni kolor oraz rozmiar produktu, a jego montaż na oknie nikomu nie powinien sprawić trudności. Rolety okienne w wersji klasycznej występują w wielu rozmiarach. Mamy tak zwane wersje mini, nadające się na okna o szerokości 35 cm, ale mamy także rolety na drzwi balkonowe oraz na niestandardowe okna. Kolorystyka tych produktów także jest bardzo zróżnicowana. Znajdzie się coś dla osób poszukujących klasycznych bieli, beżów i szarości, ale posiadamy także bardziej intensywne odcienie tkanin.

Rolety do zadań specjalnych

Nasze rolety wewnętrzne, to nie tylko klasyczne wersje pełniące rolę dekoracji okna, ale także spora paleta produktów oferujących 100% zaciemnienia. Jest to idealny wybór w pomieszczeniach, do których przez większą część dnia wpadają promienie słońca. Co bardzo ważne, rolety zaciemniające nie tylko ograniczają dostęp do światła, ale ułatwiają także zachowanie we wnętrzu odpowiedniego komfortu termicznego. Rolety na okna gwarantujące 100% zaciemnienia znajdą swoje zastosowanie także w sypialniach.

Rolety dekoracyjne

W naszym asortymencie można znaleźć także rolety okienne, które doskonale sprawdzają się w roli dekoracyjnej. Wszystkie wersje dzień noc będą świetnym wyborem do modnych pomieszczeń w których nie chcemy wieszać zasłon i firan. Rolety zebry przyciągają wzrok, są eleganckie i jednocześnie potrafią zapewnić komfort oraz dyskrecję. Produkty występujące w tym wariancie mają różne kolory, gramatury materiałów i rozmiary. Każdy może znaleźć wersję idealnie pasującą do jego okien.

Rolety w wersji premium

Osobom, którym zależy na zakupie rolet cechujących się doskonałą jakością wykonania oraz materiałami odpornymi na odbarwienia, zagniecenia oraz zaplamienia polecamy rolety okienne w wersji premium. Ich mechanizmy podobnie jak w przypadku rolet klasycznych także są bezinwazyjne, ale materiały mają znacznie grubsze sploty. Taki rodzaj produktów świetnie odnajdzie się we wszystkich nowoczesnych pomieszczeniach oraz wszędzie tam, gdzie stawia się na wysoką jakość.
Nasze rolety wewnętrzne, to spory wybór, różnorodność kolorów i możliwość dopasowania rozmiaru do konkretnego okna.