Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Pokaż kategorie
już od 13 zł
już od 15 zł
już od 15 zł
już od 13 zł
już od 15 zł

Roletki materiałowe na okna

Roletki materiałowe na okna to najbardziej optymalne rozwiązanie, jeśli chcemy zapewnić zaciemnienie naszego wnętrza. Są one zdecydowanie bardziej praktyczne niż zasłony, kradnące nam przestrzeń, czy żaluzje sprawiające kłopot przy czyszczeniu. Rolety możemy idealnie dobrać do naszego pomysłu na wystrój danego pomieszczenia, dzięki szerokiej gamie kolorystycznej i możliwości zamówienia konkretnego rozmiaru. Nawet, jeśli nasze okna są niewymiarowe, to bez trudu uda nam się zamówić rolety, które będą do nich dopasowane. Przy okazji warto zwrócić uwagę na najnowsze trendy w rodzajach rolet. Szczególnie popularne są te typu dzień noc, które charakteryzują się zestawieniem poziomych pasów w równych odstępach. Dzięki temu rozwiązaniu możemy swobodnie dawkować ilość światła słonecznego w naszym pomieszczeniu, a przy okazji nadajemy naszej aranżacji nowoczesny charakter.

Rolety mini - popularne rozwiązanie

Jeśli już zdecydujemy, że rolety będą dla nas najlepszym rozwiązaniem, to musimy jeszcze wziąć pod uwagę kwestię rodzaju. Najpopularniejszym ostatnimi czasy rodzajem rolet są rolety mini, głownie te w wersji bezinwazyjnej. Tego typu rolety montujemy na ramie okiennej bez konieczności wiercenia i tym samym "uszkadzania" okien. System montażowy jest na tyle prosty, że jesteśmy sobie w stanie poradzić z nim bez pomocy fachowców. Rolety mini przytwierdza się do ramy okiennej za pomocą haczyków. Ponadto warto wybrać takie rolety, które od razu wyposażone są w system prowadzeń żyłkowych. Ten patent gwarantuje nam, że nasze rolety będą idealnie przylegać do okna i w rezultacie najlepiej spełniać swoją funkcję.

Rolety mini dostępne są w przeróżnych wariantach. Możemy zdecydować się na klasyczne rozwiązanie i skupić się przede wszystkim na wyborze koloru tkaniny. Ciekawym rozwiązaniem będzie też na pewno mini roleta dzień noc. Jednak i pod tym względem zyskujemy sporo możliwości.

Nowością na rynku są w tym momencie rolety dzień noc, które zamiast prostych, poziomych pasów oferują pasy przypominające fale. Jak widzimy, wybór jest wręcz nieograniczony. Wszystko jest kwestią jedynie odpowiedniego dopasowania do naszego wnętrza. A co jeśli w przyszłości będziemy mieli ochotę na zmianę aranżacji i wcześniej wybrane rolety nie będą pasować do naszego nowego pomysłu? W tym wypadku warto również podkreślić kolejną zaletę rolet typu mini. Są one nie tylko łatwe w montażu, ale równie bezproblemowe przy demontażu. Co ważne, na oknach nie zostanie żaden ślad po wcześniejszej instalacji, więc swobodnie możemy zmieniać wystrój naszych okien. Cena rolet mini także przemawia za wyborem tego rozwiązania, gdyż w porównaniu z innymi modelami, ten jest przyjazny dla naszej kieszeni.

Najpopularniejsze kolory rolet: