Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Pokaż kategorie
już od 78 zł
już od 90 zł
już od 78 zł
już od 90 zł
już od 96 zł
już od 51 zł
już od 78 zł

Rolety wolnowiszące gładkie na ścianę

Rolety ścienne gładkie to rolety w produkcji których wykorzystuje się półzaciemniającą, gładką tkaninę o gęstym splocie. Rolety występują w aż dziesięciu wariantach kolorystycznych. Można wybierać spośród kolorów takich jak: żółty, śliwkowy, ecru, piaskowy, zielony, beżowy, jasnobrązowy, ciemnobrązowy, szary oraz grafitowy.

Materiał rolet pokryty jest warstwą ochronną, dzięki czemu są one wytrzymałe i odporne na zabrudzenia. W opakowaniu znajduje się roleta wraz z mechanizmem oraz kołki montażowe, wkręty, napinacz łańcuszka, a także intuicyjna instrukcja.

Rolety dzień-noc na ścianę

Rolety wolnowiszące na ścianę dzień noc dostępne są w wariancie Zebra I, Zebra II, Zebra III, Zebra IV i Zebra V. Różnią się one głównie gramaturą wykorzystywanych tkanin oraz dostępnością kolorów. Wszystkie rolety dzień noc wykonane są z pasów tkanin o różnej przepuszczalności światła, które wzajemnie na siebie nachodzą. Rolety sprawdzą się w wielu wnętrzach i różnych aranżacjach. Tkaniny tego rodzaju rolet dostępne są w kolorze: białym, ecru, waniliowym, odcieniach lnu, jasnobeżowym, beżowym, ciemnobeżowym, orzechowym, jasnobrązowym, ciemnobrązowym, cappuccino, jasnoszarym, szarym, limonkowym, oliwkowym, pomarańczowym, ceglanym, śliwkowym, fioletowym, granatowym, malinowym i czarnym. Materiał rolet dzień noc, podobnie jak tkaniny w roletach gładkich, posiada atest higieniczny i jest w stu procentach wykonany z poliestru. Tkaniny zabezpieczone są impregnatem przed zagnieceniami i zabrudzeniami.

Rolety w wersji tradycyjnej

Montaż rolet gładkich oraz dzień noc na wymiar jest bardzo prosty i szybki. Obydwa rodzaje rolet można zamontować zarówno do ściany jak i do sufitu. Zależy to jedynie od preferencji, wyobraźni i potrzeb użytkowników. Unikalny sposób montażu polega na wywierceniu otworów w ścianie lub suficie i umieszczeniu w nich kołków montażowych, które dołączone są w zestawie wraz z wybraną roletą. Następnie wystarczy przykręcić wsporniki, na których osadzona zostanie roleta. Z pomocą dołączonej intuicyjnej instrukcji obsługi montaż powinien zakończyć się po upływie zaledwie kilku minut.

Materiał rolet pokryty jest warstwą ochronną, dzięki czemu są one wytrzymałe i odporne na zabrudzenia. W opakowaniu znajduje się roleta wraz z mechanizmem oraz kołki montażowe, wkręty, napinacz łańcuszka, a także intuicyjna instrukcja.

Inne cechy produktu

Rolety montowane do ściany posiadają w zestawie napinacz łańcuszka, który zapobiega plątaniu się mechanizmu, co podnosi jakość użytkowania produktu. Dodatek wskazuje również użytkującym kierunek, w jakim należy manipulować łańcuszkiem, aby podnieść lub opuścić roletę.
Rolety ścienne wyposażone są w uniwersalny łańcuszek, który daje możliwość wyboru miejsca mocowania całego mechanizmu. Łańcuszek można zamontować po wybranej stronie okna - zarówno po prawej jak i po lewej stronie.
Rolety ścienne posiadają również obciążniki, które powodują, że roleta cały czas elegancko się prezentuje oraz jest idealnie napięta.

Opakowanie zawiera roletę wraz z mechanizmem oraz kołki montażowe, wkręty, napinacz łańcuszka, a także intuicyjną i usprawniającą montaż instrukcję.