Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Pokaż kategorie

Rolety wolnowiszące gładkie na ścianę

Rolety ścienne gładkie to rolety w produkcji których wykorzystuje się półzaciemniającą, gładką tkaninę o gęstym splocie. Rolety występują w aż dziesięciu wariantach kolorystycznych. Można wybierać spośród kolorów takich jak: żółty, śliwkowy, ecru, piaskowy, zielony, beżowy, jasnobrązowy, ciemnobrązowy, szary oraz grafitowy.

Materiał rolet pokryty jest warstwą ochronną, dzięki czemu są one wytrzymałe i odporne na zabrudzenia. W opakowaniu znajduje się roleta wraz z mechanizmem oraz kołki montażowe, wkręty, napinacz łańcuszka, a także intuicyjna instrukcja.

Rolety dzień-noc na ścianę

Rolety wolnowiszące na ścianę dzień noc dostępne są w wariancie Zebra I, Zebra II, Zebra III, Zebra IV i Zebra V. Różnią się one głównie gramaturą wykorzystywanych tkanin oraz dostępnością kolorów. Wszystkie rolety dzień noc wykonane są z pasów tkanin o różnej przepuszczalności światła, które wzajemnie na siebie nachodzą. Rolety sprawdzą się w wielu wnętrzach i różnych aranżacjach. Tkaniny tego rodzaju rolet dostępne są w kolorze: białym, ecru, waniliowym, odcieniach lnu, jasnobeżowym, beżowym, ciemnobeżowym, orzechowym, jasnobrązowym, ciemnobrązowym, cappuccino, jasnoszarym, szarym, limonkowym, oliwkowym, pomarańczowym, ceglanym, śliwkowym, fioletowym, granatowym, malinowym i czarnym. Materiał rolet dzień noc, podobnie jak tkaniny w roletach gładkich, posiada atest higieniczny i jest w stu procentach wykonany z poliestru. Tkaniny zabezpieczone są impregnatem przed zagnieceniami i zabrudzeniami.

Rolety w wersji tradycyjnej

Montaż rolet gładkich oraz dzień noc na wymiar jest bardzo prosty i szybki. Obydwa rodzaje rolet można zamontować zarówno do ściany jak i do sufitu. Zależy to jedynie od preferencji, wyobraźni i potrzeb użytkowników. Unikalny sposób montażu polega na wywierceniu otworów w ścianie lub suficie i umieszczeniu w nich kołków montażowych, które dołączone są w zestawie wraz z wybraną roletą. Następnie wystarczy przykręcić wsporniki, na których osadzona zostanie roleta. Z pomocą dołączonej intuicyjnej instrukcji obsługi montaż powinien zakończyć się po upływie zaledwie kilku minut.

Materiał rolet pokryty jest warstwą ochronną, dzięki czemu są one wytrzymałe i odporne na zabrudzenia. W opakowaniu znajduje się roleta wraz z mechanizmem oraz kołki montażowe, wkręty, napinacz łańcuszka, a także intuicyjna instrukcja.

Inne cechy produktu

Rolety montowane do ściany posiadają w zestawie napinacz łańcuszka, który zapobiega plątaniu się mechanizmu, co podnosi jakość użytkowania produktu. Dodatek wskazuje również użytkującym kierunek, w jakim należy manipulować łańcuszkiem, aby podnieść lub opuścić roletę.
Rolety ścienne wyposażone są w uniwersalny łańcuszek, który daje możliwość wyboru miejsca mocowania całego mechanizmu. Łańcuszek można zamontować po wybranej stronie okna - zarówno po prawej jak i po lewej stronie.
Rolety ścienne posiadają również obciążniki, które powodują, że roleta cały czas elegancko się prezentuje oraz jest idealnie napięta.

Opakowanie zawiera roletę wraz z mechanizmem oraz kołki montażowe, wkręty, napinacz łańcuszka, a także intuicyjną i usprawniającą montaż instrukcję.