Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Pokaż kategorie
już od 90 zł
już od 78 zł
już od 90 zł
już od 96 zł

Rolety dzień noc w wariancie sufitowym

Przedstawiane przez nas produkty mogą znaleźć swoje zastosowanie między innymi w salonach, sypialniach, pokojach młodzieżowych oraz w biurach. Rolety naścienne są na tyle funkcjonalne, że można je zamontować także do sufitu. Taka roleta będzie bardzo ładnie prezentować się na tle ściany, a przy okazji podwyższy optycznie pomieszczenie oraz udekoruje okno. Wersja dzień noc, to materiał łączący w sobie przezroczyste i nieprzezroczyste paski materiałów. Opcja ta umożliwia dowolne regulowanie dostępu światła do pomieszczenia. W razie potrzeby całą roletę można zasłonić i wtedy osiąga się bardzo przytulny oraz klimatyczny efekt.

Rolety dzień noc montowane do ściany

Jak sama nazwa wskazuje rolety naścienne dedykowane są głównie do montażu na ścianie. Szczególnie doceniają je osoby, które mają na przykład okna ze szprosami, lub które posiadają okna o nietypowych wymiarach. Wystarczy wtedy dobrać odpowiednio większą roletę i zainstalować już tuż nad oknem. Taki system jest sprawdzony i bezpieczny w użytkowaniu. Roleta trzyma się na dwóch haczykach przykręconych do ściany, jest stabilna i można ją odsłaniać na dowolną długość. Wariant ten jest alternatywą do klasycznych zasłon i firan.

Kilka wariantów kolorystycznych

Rolety dzień noc montowane do ściany występujące w naszej ofercie posiadają kilka wariantów kolorystycznych. Znajdzie się coś dla miłośników klasyki, którzy kochają biele, szarości i beże, ale mamy także bardziej odważne wersje w odcieniach różu czy fioletu. Materiał, który wykorzystujemy do szycia rolet ściennych posiada specjalny atest higieniczny, a co za tym idzie wszystkie nasze produkty nadają się dla szerokiego grona klientów. Nasze produkty dodatkowo pokryte są specjalną powłoką, która zabezpiecza materiał przed zabrudzeniami i zagnieceniami.
Rolety dzień noc na wymiar montowane do ściany dostępne są w kilku szerokościach od 60 aż do 220 cm. Produkty są gotowe do montażu i pakowane w zestawy ze wszystkimi niezbędnymi elementami. Rolety posiadają uniwersalne łańcuszki, które można przekładać na prawą lub lewą stronę, mają także specjalne obciążniki, gwarantujące doskonałe ułożenie materiału.
Przedstawiane w tym dziale produkty rekomendowane są dla osób, które cenią sobie wysoką jakość wykonania i które podążają za obowiązującymi trendami.