Wyświetlanie jednego wyniku

Pokaż kategorie
już od 19 zł

100% zaciemnienia

W naszym asortymencie znajdują się rolety odbijające światło. Dzięki podgumowanej strukturze materiału można mówić o 100% zaciemnieniu. Roleta na pierwszy rzut oka niczym nie różni się od wersji klasycznej. Kiedy jednak przyjrzymy się tylnej stronie produktu, to dostrzeżemy specjalną podgumowaną warstwę, która jest odpowiedzialna za całkowite zaciemnienie. Co bardzo ważne, funkcja zaciemniająca sprawdza się nie tylko w nocy, ale także w ciągu dnia. Jeśli nasze pomieszczenia są bardzo nasłonecznione, to idealnym rozwiązaniem będą właśnie rolety zaciemniające. Wystarczy zaciągnąć roletę i już mamy ograniczony dostęp do światła. Co równie ważne, tego typu produkty chronią także przed zbytnim nagrzewaniem się pomieszczeń.

Do wielu wnętrz

Nasze rolety wewnętrzne zaciemniające znajdą swoje zastosowanie w wielu wnętrzach. Produkty można zawiesić na oknie w salonie, sypialni bądź łazience, ale także w sali konferencyjnej lub w dowolnym pomieszczeniu biurowym, w którym na przykład wyświetlane są filmy, czy pokazy slajdów i zależy nam, aby na projektor nie padało światło słoneczne.
Wybór takiego produktu do sypialni zapewnia pełne zaciemnienie, ułatwia zasypianie i umożliwia odprężenie się nawet w ciągu dnia. Rolety odbijające światło gwarantują komfort, zapewniają prywatność i dyskrecję. Warto także wspomnieć, że proponowane przez nas wersje bardzo dobrze się prezentują. Rolety zostały wykonane z dbałością o każdy detal, są idealnie wykończone i z powodzeniem mogą zastąpić klasyczne zasłony oraz firany.

Nasze produkty występują w wielu rozmiarach. Posiadacze małych okien znajdą mini rolety o szerokości 38 cm, ale posiadamy także pełnowymiarowe produkty na szerokie okna lub drzwi balkonowe. Wersja zaciemniająca dostępna jest w kilku wariantach kolorystycznych od bieli poprzez szarości aż do ciemnych brązów i grafitów. Każdy z produktów posiada specjalny atest higieniczny i jest pokryty nowoczesną powłoką, która chroni przed zagnieceniami, zabrudzeniami i odbarwieniami. Wybierając rolety zaciemniające można mieć pewność, że produkt pod wpływem słońca nie zmieni swojego odcienia. Rolety podgumowane cechują się bezinwazyjnym montażem. Do zestawu dołączony jest kompletny system, który umożliwia montaż rolety na oknie drewnianym lub wykonanym z PCV. Dostępne haczyki mają specjalnie dobraną taśmę, która jest mocna i wytrzymała. Do instalacji nie będą nam potrzebne narzędzia. Cały mechanizm jest prosty w obsłudze. Rolety na dole posiadają obciążniki, a łańcuszki są w wersji uniwersalnej, która pasuje na dowolnie wybraną ze stron.