Rolety dzień-noc w Bydgoszczy już na stałe zagościły w wielu domach, ale także w biurach czy innych przestrzeniach użytkowych. Te osłony okienne umożliwiają użytkownikowi regulację ilości światła wpadającego do pomieszczenia. Mając kontrolę nad tym aspektem, można również zwiększać swoją prywatność, dzięki regulowaniu położenia rolety. Klasyczne modele składają się z dwóch warstw tkaniny o różnej przejrzystości. Jedna z nich jest grubsza i dobrze zasłania to, co dzieje się wewnątrz pomieszczenia. Natomiast cieńsza część rolety zazwyczaj wykonana jest z delikatnej siatki, która doskonale przepuszcza naturalne światło słoneczne. Rolety dzień-noc w Bydgoszczy mogą więc zostać uznane za rozwiązanie 2 w 1, jako że jedna osłona okna może służyć na wiele sposobów.

materiał na rolety dzień noc zebra II platynowy

Zalety rolet wewnętrznych dzień-noc – Bydgoszcz

Rolety typu dzień-noc pozwalają na dowolną regulację ilości światła wpadającego do pomieszczenia. Zastosowanie dwóch warstw materiału pozwala na dostosowanie oświetlenia do swoich preferencji oraz potrzeb. Przesunięcie rolety sprawia, że poszczególne pasy tkaniny ciemnej zachodzą na siebie (wtedy możemy wpuścić do środka nieco światła) lub też siatka zostaje zasłonięta (to wariant pełnego zaciemnienia). Ustawiają rolety wewnętrzne dzień-noc w Bydgoszczy w odpowiedniej pozycji można uzyskać dużą kontrolę nad tym, jakie warunki panują w danym pomieszczeniu. Chodzi tutaj nie tylko o sam dostęp światła naturalnego, ale również o zachowanie pewnego poziomu prywatności. Istnieje możliwość zastosowania całkowitej osłony, dzięki której nikt znajdujący się na zewnątrz nie będzie mógł podejrzeć, co dzieje się w środku.

Rolety dzień-noc, Bydgoszcz – estetyczne rozwiązanie dla każdego pomieszczenia

Dostępne w naszej ofercie produkty różnią się wzorami i kolorami, dzięki czemu każdy może wybrać wariant idealnie dopasowany do swoich potrzeb. Nie ma mowy o niedopasowaniu rolety do pomieszczenia, jako że wybór jest niezwykle duży. Najczęściej stawia się na odcienie, które już dominują w danym pomieszczeniu w celu stworzenia idealnie spójnej przestrzeni. Natomiast nieco bardziej wyróżniające się modele rolet dzień-noc w Bydgoszczy można potraktować jako elementy przełamujące dotychczasową estetykę wnętrza. Wyraźne kolory zwracają na siebie uwagę, dlatego też w takim wariancie roleta może stanowić dekorację okna, jednocześnie uzupełniając całość wystroju pomieszczenia. Przy estetycznym wyglądzie rolety dzień-noc zachowują również łatwość obsługi. Rolety można regulować za pomocą klasycznego mechanizmu łańcuszkowego, regulując tym samym dostęp światła naturalnego.

już od 20 zł
już od 22 zł
już od 26 zł

Gdzie sprawdzają się rolety dzień/noc w Bydgoszczy?

Zastosowanie rolet dzień-noc jest bardzo duże, co sprawia, że takie rozwiązanie można wykorzystać w wielu różnorodnych miejscach. Taki typ rolet zdobywa popularność szczególnie w sypialniach, ze względu na możliwość przyciemnienia i regulacji przepuszczania światła. Nawet gdy na zewnątrz jest zbyt jasno, to rolety dzień-noc pozwalają na stworzenie przyjemnej atmosfery, wprost stworzonej do odpoczynku. Taka zaleta sprawdza się również w pokojach dziennych. Dzięki możliwości zmiany ułożenia tkanin można dostosować natężenie światła w zależności od preferencji. Większy poziom zaciemnienia wymagany jest w domowych kinach lub salonach z telewizorem. Oprócz przestrzeni domowej rolety typu dzień-noc znajdują szerokie zastosowanie w biurach. Zaciemnienie w tych miejscach jest szczególnie ważne ze względu na konieczność zapewnienia optymalnych warunków pracy i zmniejszenia ryzyka odbijania się światła słonecznego w ekranach komputerów i innych urządzeń elektronicznych.

Rolety dzień-noc – cena, Bydgoszcz

Cena rolet dzień-noc zależy od tego, jaki model zostanie wybrany. Nasza oferta jest bardzo zróżnicowana pod tym względem, dlatego trudno jest jednoznacznie określić koszty zaciemnienia okien. Na cenę wpływa również to, czy rolety mają pojawić się tylko w jednym pomieszczeniu, czy może ich zastosowanie będzie wskazane w całym budynku.

Bydgoszcz