Rolety dzień/noc (Kraków) to bardzo ciekawa alternatywa dla zwykłych firan czy zasłon. Ostatnimi czasy się bardzo dużym zainteresowaniem, głównie ze względu na bardzo duży wybór oraz prosty montaż. Ponadto okno wraz z odpowiednio dobraną roletą może stanowić świetne dopełnienie całej aranżacji. Z tego też powodu na ten istotny element zwraca uwagę coraz więcej projektantów oraz prywatnych inwestorów. Jednym z miast, gdzie można nabyć najlepszej jakości rolety, jest Kraków. Rolety dzień/noc dostępne w naszym sklepie to najlepszy sposób na ciekawe zaaranżowanie swojego mieszkania.

Rolety dzień/noc — czym są?

Rolety są znane już od czasów starożytnego Rzymu. Obecnie jednak dużo większym zainteresowaniem cieszą się nowoczesne odpowiedniki, czyli rolety dzień/noc. Wiele osób może się zastanawiać, czym różnią się one od tradycyjnych rolet. Są one zbudowane z dwóch osobnych warstw materiału, które są nawinięte na walec w sposób równoległy. W roletach tradycyjnych dopływem światła operuje się za pomocą podniesienia lub opuszczenia jednego pasa materiału.

Dlatego też w tym przypadku sterowanie światłem jest bardzo ograniczone. Inaczej jest w sytuacji, gdy użytkownik zdecyduje się na rolety dzień/noc. Osobne warstwy posiadają różny stopień przepuszczania światła. Dzięki temu możliwość regulowania światła w danym pomieszczeniu jest dużo większa. To właśnie ze względu na tę dużą swobodę użytkownicy tak chętnie decydują się na to niezwykle proste i intuicyjne w obsłudze rozwiązanie.

Rolety dzień/noc Kraków — rodzaje

W naszym sklepie można nabyć różne rodzaje rolet dzień/noc. Poszczególne modele, jakie oferujemy, różnią się między sobą m.in. sposobem montażu czy wielkością. Najczęściej wybierane są modele klasyczne. Montuje się je we wnęce okna bądź też przyczepia do sufitu. Są bardzo nowoczesne i dobrze wpasowują się do dużych pomieszczeń. Rolety dzień i noc w kasecie odznaczają się najłatwiejszym sposobem montażu. Materiał umieszcza się w specjalnej kasecie, która bardzo dokładnie przylega do okna. Ostatnim rodzajem są mini rolety, które umieszcza się na specjalnych haczykach umieszczonych bezpośrednio na oknie.

Zalety rolet dzień i noc

Ostatnimi czasy rolety dzień/noc (Kraków) cieszą się niezwykle dużą popularnością. Użytkownicy dostrzegają liczne zalety tych urządzeń. Z pewnością do największych z nich należą łatwość montażu. Ponadto w naszym sklepie dostępne są różne rozmiary, wzory oraz kolory. Dzięki temu każdy użytkownik z pewnością dobierze najlepiej pasującą do swojego wnętrza.

Tym, co wyróżnia rolety na dzień i noc jest ich duża funkcjonalność oraz niezwykle efektowny wygląd. Właśnie te dwa czynniki w dużej mierze powodują, że rolety te są niezwykle popularne. Pozwalają one również na perfekcyjną regulację światłą wpadającego do pomieszczenia. Pozwalają na to dwie osobno regulowane warstwy materiału. Co ważne, modele te są niezwykle uniwersalne. Pozwolą na stworzenie specyficznego klimatu nie tylko w sypialni, ale również w kuchni, salonie, a nawet łazience.

Montaż rolet dzień i noc jest całkowicie bezinwazyjny. Nie wymaga bowiem wiercenia w ścianie żadnych dziur, tak, jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych karniszy. Dzięki temu użytkownik może zaoszczędzić sporo czasu i nie będzie zmuszony sprzątać całego pomieszczenia. Nowoczesny design sprawia, że rolety dzień/noc pasują idealnie do każdego pomieszczenia. Żywe kolory nadadzą wnętrzu ciekawy, nieco drapieżny charakter. Z kolei bardziej stonowane kolory, jak beż, świetnie komponują się do klasycznego wystroju.

Rolety dzień/noc Kraków — dlaczego warto?

Rolety dzień/noc już od kilku sezonów podbijają rynek. Decyduje się na nie coraz więcej osób. Najwyższą jakość produktów dostępnych w naszym sklepie potwierdzają zwłaszcza liczne opinie użytkowników. Zwracają oni uwagę na bardzo dobrą jakość wykonania oraz bardzo łatwy, intuicyjny montaż. Ponadto odznacza je niezwykle konkurencyjna i bardzo korzystna cena, która z pewnością przekona nawet najbardziej niezdecydowanego klienta.