Światło wpadające do pomieszczenia w domu czy też w biurze może okazać się niezwykle uciążliwe. Szczególnie latem sprawia, że wewnątrz staje się znacznie cieplej. Światło słoneczne znacznie utrudnia również skuteczną pracę przy monitorze komputera. Nic więc dziwnego, że wiele osób zastanawia się, jak można temu skutecznie zaradzić. Każdy, kto szuka skutecznej ochrony przed słońcem, powinien zapoznać się z naszą szeroką ofertą rolet dzień-noc. Dzięki nim światło słoneczne wpadające do pomieszczenia nie będzie już takim problemem.

materiał na rolety dzień noc zebra II platynowy

Rolety dzień-noc na wymiar Lublin — dlaczego warto?

Rolety dzień-noc cieszą się niezwykle dużą popularnością. Nic w tym dziwnego, oferują one bowiem użytkownikom wiele korzyści. Przede wszystkim jest to rozwiązanie uniwersalne, które można zastosować w niemal każdym pomieszczeniu. Idealnie sprawdzi się w salonie, sypialni, ale również w kuchni czy łazience. Co równie istotne, takie rolety będą świetnym dodatkiem do biura i pozwolą pracownikom wygodnie wykonywać swoją pracę.

Ponadto produkty te są bardzo łatwe i intuicyjne w sterowaniu. Wystarczy jedynie pociągnąć za łańcuszek, a płótno będzie się podnosić lub opadać, w zależności od tego, czy pociągnie się w górę, czy w dół. Równocześnie z ruchem płótna zaczną również poruszać się paski materiału. Rolety te wyróżniają się również łatwą regulacją przepływu światła w pomieszczeniu. Unikalny design sprawia, że nie jest konieczne całkowite podnoszenie płótna, zmienia się jednak pozycja pasków. Sprawi to, że światło słoneczne nie będzie rzucało nieprzyjemnego blasku.

Rolety dzień-noc pozwalają również stworzyć wyjątkowe wnętrze. Przezroczyste, proste linie sprawiają, że przestrzeń pomieszczenia staje się optycznie powiększona. Nasze rolety można zamawiać na wymiar. Dzięki temu nasi klienci będą mogli wybrać produkt, który idealnie wpasuje się nawet w nieregularne okna. Ponadto będzie on miał możliwość również wybrać dowolny wzór oraz kolor. Decydując się na rolety dzień-noc, nie trzeba wydawać już dodatkowych środków na zakup firanek czy zasłon. Są one także dużo łatwiejsze w pielęgnacji. Materiał wystarczy jedynie przetrzeć wilgotną ściereczką.

Rolety noc-dzień Lublin — jak działają?

Zasada działania rolet dzień-noc jest niezwykle prosta. Na wałku nawijania ułożone są dwa pasy tkanin. Jedne są złożone z pasów przezroczystych, drugie zaś z nieprzezroczystych. Przesuwając roletę w górę i w dół paski przesuwają się, dzięki czemu użytkownik może uzyskać automatyczną kontrolę poziomu światła w danym pomieszczeniu.

Taka budowa rolety pozwala na płynną regulację poziomu zaciemnienia w pomieszczeniu. Pasy tkanin można nie tylko całkowicie lub częściowo podciągnąć do góry, ale również ustawić je w taki sposób, aby do pomieszczenia dostawała się dowolna ilość promieni słonecznych. Takie rozwiązanie sprawia, że do pomieszczenia można wpuścić taką ilość światła, która nie będzie przeszkadzała podczas oglądania telewizji, czytania książki czy pracy na komputerze. Pasy tkanin łączy się ze sobą metodą zgrzewania, co sprawia, że w całej konstrukcji nie występują żadne szwy. Dzięki temu cała konstrukcja jest jeszcze bardziej wytrzymała.

już od 26 zł
już od 22 zł
już od 20 zł

Lublin rolety dzień-noc — montaż

Dostępne w naszej ofercie rolety dzień-noc są niezwykle łatwe w montażu. Rolety można mocować zarówno w otworze okiennym, jak i na nim. Montaż za pomocą haczyków lub uchwytów jest z pewnością wygodniejszy, ponadto elementy mocujące są niezwykle wytrzymałe. Z kolei mocowanie rolety na dwustronnej taśmie utrzymuje cały system szczelny i nie pozostawia żadnych śladów.

Rolety dzień-noc — cena Lublin

Rolety dzień-noc, których szeroką ofertę można znaleźć w naszym sklepie, cieszą się niezwykle dużą popularnością. Na uwagę zasługuje przede wszystkim jakość, jaką oferują rolety dzień-noc (Lublin). Opinie użytkowników zdają się to potwierdzać. Dlaczego warto postawić na rolety dzień-noc (Lublin)? Ceny dostępnych u nas modeli są bardzo korzystne i konkurencyjne, i z pewnością przekonają do zakupu najbardziej wymagających użytkowników.

Lublin