W naszej kolekcji prezentujemy rolety Dzień-Noc — innowacyjne rozwiązanie, które łączy funkcjonalność z elegancją w dziedzinie osłon okiennych. Ta zaawansowana forma osłon, oparta na dwóch warstwach materiałów o różnych właściwościach, umożliwia precyzyjną kontrolę nad ilością światła wewnątrz pomieszczeń, zachowując równocześnie wysoki poziom estetyki. Dzięki temu użytkownik może stworzyć niezwykle komfortowe warunki cieplne, gdy na zewnątrz panują wysokie temperatury, co znacznie utrudnia funkcjonowanie w ciągu dnia.

materiał na rolety dzień noc zebra II platynowy

Rolety noc-dzień Warszawa — czym są?

Rolety Dzień-Noc składają się z dwóch materiałów, które pozwalają na unikalną regulację oświetlenia i prywatności. Pierwsza warstwa, często wykonana z materiału przepuszczającego delikatne światło, pozwala na subtelne rozproszenie promieni słonecznych, tworząc miłą atmosferę w pomieszczeniu. Druga warstwa, zaciemniająca, doskonale izoluje od światła zewnętrznego, zapewniając optymalne warunki do snu lub odpoczynku, a także ochronę przed szkodliwym wpływem promieni UV.

Rolety dzień-noc na wymiar Warszawa — zalety

Rolety dzień-noc to niezwykle innowacyjne rozwiązanie w świecie zasłon okiennych, które oferuje szereg korzyści użytkownikom. Przede wszystkim takie rozwiązanie pozwala na kontrolowanie ilości promieni słonecznych wpadających do pomieszczenia. System dwóch warstw pozwala na stopniową regulację natężenia światła w pomieszczeniu. Można dzięki temu dostosować ilość wpadającego światła do własnych preferencji i potrzeb.

Rolety dzień-noc to z pewnością najlepsze rozwiązanie, które skutecznie chroni domowników przed promieniowaniem UV. Jest ono niebezpieczne zarówno dla ludzi, jak i dla zwierząt, mogąc powodować nawet groźne poparzenia słoneczne. Rolety Dzień-Noc stanowią skuteczną barierę przed szkodliwym promieniowaniem UV, chroniąc meble, podłogi i inne elementy wnętrza przed blaknięciem i uszkodzeniami. Sprawia to, że klient może mieć stuprocentową pewność, że pomieszczenie wyposażone w taką roletę będzie z pewnością pięknie się prezentowało, nawet przy nastawieniu na silne promieniowanie.

Dzięki swojej uniwersalności, rolety Dzień-Noc znakomicie sprawdzają się w różnych typach pomieszczeń, od sypialni, przez salon, po biuro. Ich wszechstronność umożliwia wykorzystanie ich w różnych aranżacjach. Rolety Dzień-Noc są stosunkowo łatwe w utrzymaniu. Regularne odkurzanie lub przecieranie wilgotną ściereczką pomaga zachować ich czystość i świeżość na dłużej, przez co będą prezentowały się pięknie przez długi czas.

już od 22 zł
już od 20 zł
już od 21 zł

Rolety dzień-noc na wymiar Warszawa — szeroka oferta

Nasz sklep to przede wszystkim niezwykle szeroka oferta rolet dzień-noc na wymiar. Sam proces zamawiania takiej zasłony jest niezwykle prosty. Wystarczy jedynie podać upragniony wymiar, wybrać wzór oraz kolor, a nasz zespół zajmie się resztą. Rolety na wymiar sprawdzają się dobrze wszędzie tu, gdzie użytkownik ma do czynienia z nieregularnymi wymiarami okien. Ponadto szeroka oferta to gwarancja znalezienia odpowiedniej rolety do każdej aranżacji i stylu pomieszczenia.

Rolety dzień-noc Warszawa — cena

Wiele osób może się zastanawiać, dlaczego warto sięgnąć po dostępne w naszej ofercie rolety dzień-noc (Warszawa). Opinie wystawiane przez użytkowników stanowią najlepsze potwierdzenie najwyższej jakości dostępnych w naszym sklepie produktów. Można w nich przeczytać o profesjonalnym podejściu do każdego klienta oraz szerokiej ofercie. Na uwagę zasługuje także cena, która prezentuje się bardzo korzystnie i idzie w parze z jakością.

Warszawa