Nadmierne nasłonecznienie pomieszczeń, zwłaszcza latem, może powodować spory dyskomfort wśród użytkowników obiektu, utrudniać zarówno pracę, jak i relaks. Dlatego warto zabezpieczyć się przed tym zjawiskiem, korzystając z rolet, czyli akcesoriów z jednej strony prostych w swojej istocie, z drugiej niesamowicie skutecznych. W niniejszej kategorii proponujemy rolety dzień-noc. Wrocław to miasto, w którym można dostać nasze produkty – zapraszamy do współpracy i życzymy udanych zakupów.

materiał na rolety dzień noc zebra II platynowy

Rolety okienne dzień-noc – Wrocław

W naszej ofercie znajdują się zróżnicowane rolety, które cieszą się mnogością zastosowań oraz skutecznością. Prezentowane rolety dzień-noc to modele okienne, a więc montowane wewnątrz budynku, na poszczególnych oknach (a nie na przykład na całych wnękach okiennych, co jest charakterystyczne dla rolet ściennych). Dzięki temu dozowanie ilości światła słonecznego wpadającego do pomieszczenia jest proste i maksymalnie spersonalizowane.

Rolety dzień-noc Wrocław – dlaczego warto?

Standardowe rolety są pojedynczym paskiem materiału, który jest wykonany z półprzepuszczalnej tkaniny. Tego typu produkty są proste w stosowaniu, jednak nie zapewniają takiej kontroli nad nasłonecznieniem pomieszczenia, jak omawiane rolety okienne dzień-noc. Dlaczego warto wybrać akurat ten rodzaj? Po pierwsze ich używanie także jest zaskakująco proste, jednak budowa odrobinę bardziej skomplikowana. Mianowicie, w tym przypadku roleta jest wykonana z materiału w poziome pasy umieszczane naprzemiennie. Jeden z nich przepuszcza promienie słoneczne, drugi nie. Ów materiał jest umieszczony na oknie w dwóch warstwach nachodzących na siebie. Sterując nim, pasy nachodzą na siebie zupełnie zasłaniając lub w większym czy mniejszym stopniu odsłaniając okno. Rolety dzień-noc są też polecane z perspektywy prywatności, ponieważ pozwalają cieszyć się prywatnością bez konieczności całkowitego zasłonięcia okna.

już od 26 zł
już od 22 zł
już od 22 zł

Rolety dzień-noc na wymiar Wrocław – estetyczne i wygodne rozwiązanie

Prezentowane rolety są także doceniane przez architektów wnętrz. Występują bowiem w wielu wersjach kolorystycznych, dzięki czemu można stworzyć unikalny dodatek do pomieszczeń, na przykład stawiając na rolety w kolorze dodatków, chcąc stworzyć kontrast lub wybierając barwę ścian dla stonowanego efektu.

Wszystkie rolety z naszej oferty są wykonywane na wymiar, dzięki czemu możemy zapewnić odpowiednie produkty dla wszystkich klientów. Wystarczy wpisać konkretne wartości na naszej stronie.

Zalety rolet dzień-noc w pigułce

Regulacja światła – dzięki dwóm warstwom tkaniny można precyzyjnie dostosowywać ilość wpadającego światła, co pozwala na stworzenie pożądanej atmosfery w pomieszczeniu.

Prywatność – możliwość regulowania “przezroczystości” tkaniny pozwala na utrzymanie prywatności wewnątrz pomieszczenia, jednocześnie pozwalając na widok na zewnątrz.

Energia – rolety dzień-noc mogą pomóc w regulacji temperatury w pomieszczeniu poprzez kontrolowanie ilości dostępnego światła słonecznego. W zimie mogą pomóc w zatrzymywaniu ciepła, a w lecie w blokowaniu nadmiaru ciepła.

Wizualny wygląd – rolety dzień-noc dostępne są w różnych kolorach i wzorach, co pozwala na dostosowanie ich do wystroju wnętrza.

Rolety dzień noc Wrocław – cena

Cena naszych rolet jest atrakcyjna. Mimo tego wykorzystujemy trwałe mechanizmy oraz wytrzymałe tkaniny, dzięki którym zakupione przez klienta produkty mogą spełniać swoje zadanie przez wiele lat regularnego użytkowania.

Wrocław