Rolety okienne to doskonałe rozwiązanie zarówno dla domu, mieszkania czy biura – nie tylko ze względu na swoją praktyczność, ale też cenę, łatwość montażu czy wygląd. Nie bez powodu zdominowały kiedyś jakże popularne zasłony. Oferujemy profesjonalne rolety plisowane. Łódź to miasto, którego mieszkańców nieraz obsługiwaliśmy. Zachęcamy do współpracy.

Łódź – rolety plisowane

Zbyt duże nasłonecznienie pomieszczeń w budynku ma wiele negatywnych skutków na ludzi w nich przebywających. Po pierwsze może zwyczajnie irytować, jednak co gorsza, może negatywnie wpływać na wzrok. W przypadku obiektów biurowych, promienie słońce opierające się na monitorach komputerowych znacznie ograniczają widoczność, co zmniejsza komfort, ale też efektywność pracowników. Kolejnym negatywnym zjawiskiem jest zbyt szybkie nagrzewanie się pomieszczeń w okresie letnim. Tymczasem wystarczy zaopatrzyć się w rolety, a wspomniane wyżej problemy odejdą w zapomnienie.

Rolety plisowane Łódź – zróżnicowana oferta

Znajdujące się w naszej ofercie plisy są przede wszystkim doceniane za jakość wykonania. Dysponujemy różnymi materiałami, a każdy z nich ma swoje właściwości. Na szczególną uwagę zasługują tkaniny klasyczne, które oferują półzaciemnienie. Oznacza to, że nawet przy całkowitym zasłonięciu okna, do pomieszczenia będzie wpadało dostatecznie sporo światła, żeby wykonywać codzienne czynności. W tym przypadku im ciemniejszy kolor materiału, tym większe zaciemnienie.

Dysponujemy tkaninami w wielu wersjach kolorystycznych, dzięki czemu każdy będzie w stanie dobrać odpowiedni model rolety, który będzie pasował do wnętrza mieszkania, domu czy biura. Nieprzypadkowo plisy są doceniane nie tylko przez prostotę obsługi, ale też wygląd.

już od 22 zł
już od 26 zł
już od 21 zł

Plisy Łódź – wysoka jakość

Wszystkie plisy znajdujące się w naszej ofercie są wykonywane z wysokiej klasy materiałów. Zapewniamy sprawdzone mechanizmy, które działają płynnie mimo regularnego użytkowania. Tkaniny mają dobrą gramaturę i łatwo utrzymać je w czystości.

Łódź – plisy bezinwazyjne

Na rynku można spotkać się z roletami zarówno inwazyjnymi, jak i bezinwazyjnymi. My oferujemy rolety plisowane bezinwazyjne, co oznacza, że ich montaż nie wymaga naruszania konstrukcji okna i wiercenia. Dzięki temu montaż jest znacznie krótszy, ale też prostszy i nie wymaga stosowania specjalistycznych narzędzi. To bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które chcą samodzielnie zamontować rolety, jednak nie posiadają sporego doświadczenia.

Plisy Łódź – rolety plisowane na konkretny wymiar

Wszystkie rolety znajdujące się w naszej ofercie są wykonywane na wymiar, dzięki czemu każdy otrzyma produkt dobrze dopasowany do posiadanego okna. Przygotowaliśmy specjalny kalkulator, który pozwala wpisać dokładne wymiary okna. Następnie algorytm automatycznie wylicza cenę rolet. W razie dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, a także do zapoznania się z resztą naszej oferty.

Łódź