W Rzeszowie rolety plisowane to często wybierane rozwiązanie ze względu na swoją wysoką funkcjonalność oraz minimalistyczną estetykę, która wpasowuje się we wnętrza o różnym stylu i przeznaczeniu. Co ważne, jest to rozwiązanie bezinwazyjne, pasujące do większości okien dzięki możliwości dostosowania wymiarów plisy do indywidualnych potrzeb. Personalizacji podlega również kolor materiału, a także mechanizmu, co sprawia, że nasze rolety plisowane w Rzeszowie cieszą się doskonałymi opiniami klientów.

Rolety plisowane, Rzeszów – rozwiązanie o licznych zaletach

Jeżeli potrzebujemy wysoce funkcjonalnej zasłony okien, którą można dostosować do charakteru wnętrza, odpowiednim rozwiązaniem będzie właśnie plisa. Rzeszów jest miastem, w którym nasze rolety plisowane cieszą się sporą popularnością między innymi z powyższych względów. Warto ponadto zaznaczyć, że ich montaż jest całkowicie bezinwazyjny, a więc w żadnym wypadku nie prowadzi do uszkodzenia okna, co mogłoby się wiązać z utratą gwarancji producenta. Z pomocą plis zasłonimy wybrany przez nas fragment szyby, co pozwala zapewnić sobie dostateczną ilość światła słonecznego w pomieszczeniu przy jednoczesnej możliwości komfortowej pracy i odpoczynku. To dlatego w wielu domach i mieszkaniach w Rzeszowie rolety plisowane są tak chętnie wykorzystywane!

Plisy, Rzeszów – rolety dostosowane do indywidualnych potrzeb i gustu

W Rzeszowie plisy dobrze sprawdzają się w swojej roli zarówno w mieszkaniach prywatnych, jak i biurach. Niezależnie od tego, jakie wyposażenie wnętrza posiadamy, z łatwością wybierzemy takie cechy plisy, które będą z nim korespondowały. Szeroki wybór kolorów sprawia, że bez problemu wyposażymy zarówno minimalistyczny gabinet, jak i pokój dziecięcy, w których rolety plisowane będą pełniły rolę funkcjonalnej ozdoby. Co ważne, możemy dostosować wariant kolorystyczny zarówno materiału, jak i mechanizmu, dzięki czemu plisy w Rzeszowie stały się już spójnym dopełnieniem wielu wnętrz. Naszym klientom dajemy również możliwość dostosowania wymiarów rolet, których zakres sprawia, że z powodzeniem zastosujemy je w przypadku większości okien.

Rzeszów – plisy wysokiej jakości

Wysoka jakość plis w Rzeszowie jest doceniana w szczególności przez osoby, które poszukują akcesoriów o wysokim stopniu funkcjonalności. Nasze rolety tworzymy z gładkiego, wytrzymałego poliestru o optymalnej gramaturze. To sprawia, że materiał jest półzaciemniający, a więc sprawdzi się w większości przypadków, zapewniając wysoki komfort korzystania z pomieszczeń. Stopień zaciemnienia jest również uzależniony od wybranego koloru tkaniny – ciemniejsze warianty polecamy wybierać do tych wnętrz, w których oczekujemy większego zaciemnienia, na przykład do sypialni. Warto podkreślić, że oferowane przez nas w Rzeszowie plisy wykonane są z materiałów, które nie tracą swojego estetycznego wyglądu z upływem czasu i nie są wymagające w czyszczeniu, dlatego służą naszym klientom przez wiele lat.

już od 22 zł
już od 22 zł
już od 21 zł

Rzeszów – rolety plisowane o bezinwazyjnym, łatwym montażu

W Rzeszowie rolety plisowane produkowane przez naszą firmę cieszą się uznaniem zwłaszcza wśród tych klientów, którym zależy na bezinwazyjnym montażu. Instalacja naszych plis nie wymaga użycia wiertarki ani innych specjalistycznych narzędzi – stabilność konstrukcji zapewniają odpowiednio skonstruowane haczyki. Dzięki nim montaż jest niezwykle intuicyjny, łatwy, możliwy do przeprowadzenia na większości okien i zajmuje jedynie kilka minut. Nasze technologie montażu są nieustannie udoskonalane, czemu rolety plisowane w Rzeszowie zawdzięczają bardzo pozytywne opinie. Wszystkie niezbędne do montażu elementy wraz z instrukcją dostarczamy do naszych klientów wraz z plisą.

Rolety plisowane, Rzeszów – rozwiązanie na lata w przystępnej cenie

Wysoka jakość wykonania, łatwy montaż, materiały wpisujące się w bieżące trendy – to jedne z wielu zalet naszych rolet plisowanych. Rzeszów jest miastem, w którym sprawdzą się one jako rozwiązanie na długie lata, a przy tym wyróżniają się pod kątem przystępnej ceny.

Rzeszów