Jednym z największych wyzwań, przed jakimi staje nowy właściciel domu czy mieszkania jest aranżacja przestrzeni okiennych. Wbrew pozorom to proste zadanie może nastręczyć wielu dylematów. Postawić na rolety dzień-noc? A może lepsze będą plisy? Ostatnimi czasy coraz większą popularnością cieszą się rolety rzymskie. Zachwycają one klientów nie tylko walorami estetycznymi, ale również swoją funkcjonalnością. W naszej ofercie można znaleźć szeroki wybór rolet rzymskich, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

Rzymskie rolety Szczecin — czym są?

Mimo że rolety rzymskie są obecnie niezwykle popularne, zwłaszcza w środowisku projektantów wnętrz, tak naprawdę ten rodzaj osłon okiennych był wykorzystywany już w starożytnym Rzymie. Rolety rzymskie to niezwykle eleganckie i bardzo modne osłony okienne. Największą ich zaletą są z pewnością walory estetyczne, ponieważ po podniesieniu ich do góry tworzą dekoracyjne fałdy materiału. Ponadto można montować je w różnych pomieszczeniach. Sprawdzą się świetnie zarówno w sypialni, jak i w salonie.

W naszej ofercie można znaleźć różne rodzaje materiałów, dzięki czemu użytkownik może dostosować rolety do swoich preferencji. Posiadamy rolety firankowe, średnio kryjące oraz w pełni zaciemniające. Jak jednak działają rolety rzymskie? Z tyłu tkaniny znajdują się specjalne pierścienie. To właśnie one sprawiają, że po podniesieniu rolety tworzą się pięknie wyglądające fałdy materiału. Najczęściej ich obsługa odbywa się za pomocą łańcuszka, którym można opuszczać oraz podnosić zasłonę.

Przy maksymalnym podniesieniu roleta układa się w równomierne fałdy materiału. Z kolei przy opuszczeniu całość jest niesamowicie gładka. Rolety rzymskie są cenione głównie ze względu na to, że nadają każdemu pomieszczeniu nadzwyczajnego charakteru. Rolety rzymskie nadal są niezwykle chętnie wybierane i nie wychodzą z mody. Sięgają po nie zarówno profesjonalni dekoratorzy wnętrz, a także osoby, które urządzają mieszkanie na własną rękę.

Rolety rzymskie na wymiar Szczecin — zalety

Wiele osób może się zastanawiać, dlaczego warto sięgnąć po znajdujące się w naszej ofercie rolety rzymskie. Powodów jest oczywiście bardzo dużo, warto jednak skupić się na tych najważniejszych. Przede wszystkim rolety rzymskie to najlepsze rozwiązanie dla każdej osoby, która ceni sobie walory dekoracyjne. Szeroki wybór tkanin sprawia, że te zasłony okienne można bez problemu dopasować do każdego stylu. Z kolei pięknie wyglądające fałdy upiększą wnętrze i ocieplą każde pomieszczenie.

Co bardzo ważne, rolety rzymskie zapewniają niezwykle łatwą wymianę materiału. Jest to doskonała wiadomość dla osób, które często zmieniają wystrój wnętrza. Wystarczy dokupić osobny pas materiału i założyć go na roletę. Kolejną zaletą jest fakt, że rolety rzymskie zapewniają różnorodne sposoby montażu. Można je przymocować do ramy okna, ale również do ściany czy sufitu. Ponadto szeroki wybór tkanin, zarówno tych transparentnych oraz zaciemniających, sprawia, że każdy klient znajdzie coś dla siebie.

już od 20 zł
już od 22 zł
już od 26 zł

Rolety rzymskie Szczecin — szeroka oferta

W naszym sklepie każdy klient znajdzie różnorodną ofertę rolet rzymskich. Posiadamy szeroki wybór różnokolorowych tkanin, co pozwoli dopasować osłonę okienną do konkretnego wystroju wnętrza. Co równie ważne, zajmujemy się sprzedażą rolet rzymskich na wymiar, dzięki czemu każdy użytkownik będzie mógł dopasować zasłonę do swojego okna. Szeroki wybór rolet rzymskich sprawia, że każde wnętrze będzie mogło zyskać niezwykle estetyczną i funkcjonalną osłonę okienną.

Rolety rzymskie Szczecin — cena

Oferowane przez nasz sklep rolety rzymskie cieszą się niezwykle dużą popularnością ze strony naszych klientów. Potwierdzeniem najwyższej jakości produktów są zwłaszcza liczne opinie użytkowników. Przede wszystkim wymieniają oni takie zalety, jak niezwykłe właściwości dekoracyjne, szeroki wybór tkanin oraz bardzo łatwy, intuicyjny montaż. Co równie ważne, za naszymi produktami przemawia również niezwykle korzystna i bardzo konkurencyjna cena, która całkowicie odpowiada jakości.

Szczecin