Zbyt duże nasłonecznienie pomieszczenia jest nie tylko mało komfortowe, może być także szkodliwe dla wzroku. Mając to na uwadze, warto zasłaniać promienie słoneczne, na przykład za pomocą rolet okiennych, które stanowią prawdopodobnie najtańszy sposób na uporanie się z tym kłopotem. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – znajdziesz u nas rolety na wymiar w Suwałkach.

Rolety okienne Suwałki

Rolety są bardzo dobrym sposobem na ograniczenie naturalnego nasłonecznienia pomieszczenia, co w wielu przypadkach jest bardzo pomocne. Intensywne promienie słoneczne są niepożądane na przykład w ramach wykonywania pracy biurowej – sprawiają, że ekrany LCD stają się mało czytelne, a to bardzo istotne dla komfortowej pracy. Dlatego właśnie warto korzystać z rolet okiennych w Suwałkach. Dzięki nim można znacznie poprawić komfort swojej pracy, a jednocześnie chronić wzrok – funkcjonowanie przy silnym nasłonecznieniu sprawia, że nasz wzrok męczy się. Przy długotrwałym wystawieniu na takie warunki można dodatkowo nabawić się problemów ze wzrokiem. Rolety okienne są za to prostym sposobem, żeby uporać się z tym kłopotem.

Rolety na wymiar Suwałki

Rolety okienne powinny być wykonywane na wymiar. Właśnie na takie produkty można liczyć w naszym sklepie. To istotne, ponieważ dzięki temu oferowane produkty na pewno doskonale pasują do konkretnych okien. Ponadto można liczyć na dostosowanie do nieraz niestandardowych wymiarów okiennic. Proponowane rolety na wymiar w Suwałkach występują w wielu wersjach, także pod względem wzornictwa. Dysponujemy modelami w wielu wersjach kolorystycznych. Dzięki temu rolety mogą stanowić nie tylko przydatny element wyposażenia domu, ale dodatkowo go ozdabiać. Warto wybierać na przykład rolety okienne o kolorze odpowiadającym dodatkom w danej przestrzeni. Harmonijny efekt można też uzyskać, stawiając na rolety w kolorze ścian.

Kupując rolety okienne w Suwałkach, należy podać wymiary okien. Dzięki temu możemy mieć pewność, że kupowane przez klientów produkty będą odpowiednio dopasowane do okien. Ponadto oferujemy różne rodzaje rolet.

Rolety dzień-noc Suwałki

Rolety okienne dzielą się na różne kategorie. Na szczególną uwagę zasługują rolety dzień-noc, które zaskakują swoją użytecznością. Jak więc wyglądają? Rolety dzień-noc posiadają dwie warstwy tkaniny, które nachodzą na siebie. Składają się z poziomych pasów, dzięki czemu można z ich pomocą równomiernie zasłonić okno, a nie jedynie wycinek, jak w przypadku rolet klasycznych. Rolety dzień-noc są dodatkowo doceniane za wygląd, ponieważ są bardzo estetyczne.

Rolety dzień-noc, podobnie jak rolety klasyczne, są wykonywane na konkretny wymiar, dzięki czemu są idealnie dopasowane do okien. Ich montaż nie jest szczególnie skomplikowany, dlatego nie można się dziwić, że coraz więcej osób decyduje się na to rozwiązanie.

Rolety Suwałki – rolety gładkie

Rolety gładkie to prostsze rozwiązanie, które cechuje się także niższą ceną. Rolety gładkie (klasyczne) to nic innego, jak rolka lekko prześwitującego materiału. Dzięki temu w pomieszczeniu nadal można z łatwością funkcjonować, jednak uchronić się przed nadmiernym oświetleniem naturalnym. Montaż tego typu rolet jest bardzo prosty.

już od 90 zł
już od 96 zł
już od 78 zł

Zaciemniające rolety – Suwałki

Rolety zaciemniające to bardzo ciekawa propozycja dla osób, które chcą w pełni zablokować promienie słoneczne wpadające do pomieszczenia. Pozornie przypominają rolety klasyczne, jednak posiadają podgumowanie, dzięki czemu w ogóle nie przepuszczają światła. Ponadto mają dobre właściwości termoizolacyjne – sprawdzają się szczególnie latem, kiedy mocne nasłonecznienie mogłoby nadmiernie nagrzewać wnętrze budynku.

W każdym przypadku kierujemy się wysoką jakością, dlatego serdecznie zapraszamy do współpracy. Chętnie wykonamy nowoczesne rolety, zarówno noc-dzień, zaciemniające, jak i klasyczne. Wszystkie produkty są wykonywane z wysokiej klasy materiałów oraz  z dbałością o najmniejsze szczegóły.

Suwałki