Rolety termoizolacyjne Łódź

Rolety okienne to rozwiązanie powszechnie stosowane od wielu lat, które obecnie można znaleźć niemal w każdym domu. Są one cenione zwłaszcza ze względu na świetną ochronę przed słońcem, ale również właściwości dekoracyjne. Jednak rolet do wyboru jest wiele i często pojawia się pytanie, na jakie najlepiej postawić. Z pewnością bardzo dobrym rozwiązaniem mogą okazać się rolety termoizolacyjne. Zapewniają one doskonałą ochronę przed słońcem oraz wysoką temperaturą nawet w upalne dni, dzięki czemu wiele osób decyduje się na to rozwiązanie.

Łódź rolety termoizolacyjne — czym są?

Rolety termoizolacyjne w ostatnim czasie cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Są one podobne do modeli w pełni zaciemniających pomieszczenie, różnią się jednak pod względem funkcjonalności. Uwagę przykuwa od razu specyficzna budowa samej rolety. Składa się ona bowiem aż z trzech warstw. Wewnętrzna warstwa to tkanina, która może mieć różne kolory. W środku znajduje się warstwa gumy, natomiast od zewnątrz roleta pokryta jest cienką warstwą aluminium.

To właśnie ta specyficzna budowa sprawia, że rolety termoizolacyjne odbijają aż 90% promieni światła słonecznego, dzięki czemu pomieszczenie nagrzewa się dużo wolniej, nawet wtedy, gdy temperatura na zewnątrz przekracza 30 stopni. Co bardzo ważne, takie rolety są niezwykle proste w montażu i, co najważniejsze, nie jest on inwazyjny. Do jej założenia wystarczą jedynie specjalne haczyki oraz prowadnice, które wygodnie przyczepia się do ramy okna.

Rolety termoizolacyjne Łódź — zalety

Rolety termoizolacyjne zapewniają użytkownikowi szereg korzyści, jakich trudno jest szukać u innych tego typu produktów. Przede wszystkim dzięki warstwie aluminium po zewnętrznej stronie zmniejszają one nagrzewanie się pomieszczenia nawet o 90%. Jest to więc idealne rozwiązanie w przypadku okien, które są wystawione na południe. Rolety termoizolacyjne doskonale sprawdzą się także w sypialni. Dzięki swoim właściwościom z pewnością podniosą komfort spania w letnie noce.

Dostępne w naszym sklepie rolety termoizolacyjne bardzo łatwo reguluje się pod względem poziomu nasłonecznienia w pomieszczeniu. Są niezwykle proste w montażu i bardzo łatwo jest utrzymać je w czystości. Co jednak najważniejsze, dostępne u nas produkty dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych. Dzięki temu klient z łatwością może dopasować kolor rolety do wyglądu okna czy też aranżacji całego pomieszczenia. Rolety nie tracą zbyt szybko swojego koloru i zachowują swoje właściwości przez bardzo długi czas.

już od 22 zł
już od 20 zł
już od 26 zł

Łódź rolety termoizolacyjne — dlaczego warto?

Rolety termoizolacyjne, które można znaleźć w naszym sklepie, są bardzo chętnie wybierane zarówno przez klientów indywidualnych, jak i projektantów wnętrz, którzy poszukują najlepszych rozwiązań do domu. Cieszą się one niezwykle pozytywnymi opiniami, które zwracają uwagę zwłaszcza na prosty montaż, dużą ochronę przed nagrzewaniem pomieszczenia i wartości dekoracyjne. Ponadto wyróżnia je także niezwykle korzystna i bardzo konkurencyjna cena.

Łódź