Gorzów Wielkopolski – żaluzje drewniane w atrakcyjnej odsłonie

Żaluzje drewniane w Gorzowie Wielkopolskim są niezwykle praktycznym i ponadczasowym rozwiązaniem, idealnie komponującym się z pozostałymi elementami składającymi się na aranżację danego pomieszczenia. Znakomicie wpisują się we wnętrza o klasycznym wystroju, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by dopasować je do skandynawskiej oprawy. W przygotowanym przez nas asortymencie dostępne są estetyczne modele wykonane z dbałością o najdrobniejsze detale, by mogły posłużyć użytkownikom przez wiele kolejnych lat.

Oferowane przez nas żaluzje drewniane charakteryzują się dużą wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia, dzięki czemu zachowają swój atrakcyjny wygląd oraz dobry stan na długo.

Żaluzje drewniane Gorzów Wielkopolski – cennik

Koszt dostępnych żaluzji drewnianych jest niezwykle atrakcyjny i konkurencyjny. Wysokość ceny uzależniona jest od zamawianego przez klienta rozmiaru, dlatego przed podjęciem decyzji należy starannie wymierzyć okna. Dokładamy wszelkich starań, by proponować naszym klientom korzystne cenowo rozwiązania, które staną się opłacalną inwestycją, niosącą za sobą szereg korzyści.

Drewniane żaluzje, Gorzów Wielkopolski – dlaczego warto?

Wybór żaluzji drewnianych to korzystna opcja, dzięki której można zyskać efektowną i praktyczną osłonę okienną, znakomicie podkreślającą charakter wnętrza. Drewno jest nie tylko trwałym, ale również ponadczasowym oraz eleganckim materiałem, który będzie modny przez kolejne lata.

Oferowane przez nas produkty cieszą się bardzo dobrymi opiniami, znakomicie nadając się do pokoju dziennego, przedpokoju, sypialni rodziców lub dziecka, świetnie chroniąc wnętrze przed intensywnymi promieniami słonecznymi latem, a także ucieczką ciepła z pomieszczenia w okresie jesienno-zimowym. Co więcej, drewniane żaluzja przyczynią się do zwiększenia prywatności w domu lub mieszkaniu, chroniąc jego wnętrze przed wzrokiem przechodniów bądź sąsiadów.

Kolejnym plusem wynikającym z montażu, dostępnych u nas osłon okiennych, jest brak konieczności ich całkowitego podnoszenia, by wpuścić trochę światła do pomieszczenia. Ponadto żaluzje wykonane z drewna są niezwykle proste w obsłudze, a ich czyszczenie nie wymaga podejmowania nader skomplikowanych czynności.

Jak czyścić żaluzje drewniane?

Systematyczne mycie drewnianych żaluzji to bardzo ważny krok w stronę utrzymania ich odpowiedniego wyglądu. W tym celu warto wykorzystać miękką, suchą ściereczkę lub wilgotną gąbkę, która nie porysuje oraz nie naruszy struktury materiału. Można również użyć specjalnej miotełki do kurzu, dzięki której z łatwością usunie się drobne zabrudzenia z powierzchni drewna.

W przypadku większych zanieczyszczeń świetnie sprawdzi się letnia woda z dodatkiem mydła lub detergentu o niedrażniącym składzie. Należy jednak pamiętać, by nie przecierać osłon zbyt mocno namoczoną szmatką lub gąbką, by nie doprowadzić do powstania na drewnie plam oraz zacieków. Żeby dokładnie wyczyścić żaluzje drewniane, warto ustawić je w pozycji pionowej, w wyniku czego można uzyskać lepszy dostęp do wszystkich lameli, które powinno się czyścić od góry do dołu.

Czytaj więcej

Gorzów Wielkopolski, drewniane żaluzje – czy są praktyczne?

Znajdujące się na naszej stronie internetowej żaluzje drewniane są niezwykle praktyczną opcją, pomagającą w ograniczeniu ilości światła, które wpada do pomieszczenia. To szczególnie istotne w bardzo słoneczne, niejednokrotnie upalne dni, kiedy temperatura na zewnątrz mocno daje się we znaki. Warto jednak pamiętać, aby regularnie czyścić osłony, aby mogły posłużyć w domu, mieszkaniu czy firmie przez wiele lat.

Czy można skrócić żaluzje drewniane?

Skrócenie żaluzji drewnianych jest możliwe, jednak czynność powinno się powierzyć w ręce specjalistów, którzy zajmą się demontażem najniższych lameli, wykorzystując do tego odpowiednie narzędzia oraz akcesoria. Fachowcy wykonają zadanie precyzyjnie, by po wprowadzonych zmianach całość prezentowała się estetyczne.

Gorzów Wielkopolski