Funkcjonalne wyposażenie przestrzeni użytkowej nie sprowadza się wyłącznie do doboru odpowiednich mebli i aspektów związanych z racjonalnym zagospodarowaniem przestrzeni. Niezwykle istotne znaczenie dla komfortu użytkowania poszczególnych pomieszczeń ma także dbałość o dostosowanie elementów dekoracyjnych. Jednymi z najbardziej funkcjonalnych produktów w tej kategorii są rolety. To dzięki nim osoby korzystające z przestrzeni mieszkalnej, czy biurowej, mają zapewniony komfort termiczny i dostęp do preferowanej ilości światła. W ofercie naszej firmy znajdują się wysokiej jakości rolety plisowane. Gdynia to jedno z wielu miast w Polsce, w których realizujemy nasze usługi sprzedażowe.

Specyfika rolet typu plisy – Gdynia

Rolety plisowane to rozwiązanie, które cieszy się dużą popularnością na rynku już od kilkunastu lat. Ich główną zaletą jest zapewnianie pełni kontroli w kwestii regulacji poziomu oświetlenia czy zacienienia w danych pomieszczeniach. Mechanizm rolet plisowanych pozwala ustawić materiał w dowolnym miejscu na szybie, a więc zarówno na górze, w środku, jak i na dole powierzchni szklanej w oknach. Ponadto tego typu rozwiązania są niezwykle proste w czyszczeniu. W naszej firmie dbamy o przemyślany dobór tekstyliów i materiałów montażowych. Oferowane przez nas rozwiązania cechują się wysoką odpornością na szereg czynników zewnętrznych (np. uszkodzenia mechaniczne, czy blaknięcie z powodu promieniowania słonecznego). Rolety plisowane sprawdzą się niemalże w każdym pomieszczeniu użytkowym. Mogą być z powodzeniem wykorzystywane w nieco bardziej wymagających przestrzeniach, tj. kuchnia czy łazienka.

Rolety plisowane – Gdynia | Nasza oferta

Jesteśmy doświadczonym producentem rolet plisowanych. Gdynia to jeden z wielu obszarów naszej działalności, ponieważ realizujemy dostawy na terenie całego kraju. Od samego początku działań produkcyjnych stawiamy na detaliczne wykończenie, dobór wysokiej jakości materiałów tekstylnych, różnorodność wzorów oraz solidny mechanizm. W oferowanych przez nas zestawach znajdują się wszystkie, niezbędne materiały montażowe. Oprócz rolety plisowanej, klient otrzymuje haczyki bezinwazyjne, pełen zestaw elementów montażowych oraz precyzyjnie opracowaną instrukcję montażu. W naszej ofercie znajduje się różnorodna gama kolorystyczna materiałów. W przypadku rolet plisowanych korzystamy z zaciemniających tkanin. Należy więc podkreślić, że im ciemniejszym materiał, tym intensywniejszy stopień zacienienia.

Gdynia – rolety plisowane – aspekt montażowy

Jako doświadczona firma zdajemy sobie sprawę, że montaż rolet plisowanych może wydawać się trudnym i czasochłonnym zadaniem. Decydując się na zakup plis za pośrednictwem naszej strony internetowej, klienci zyskują pewność, że cały proces instalacji na szybach przebiegnie sprawnie, bezproblemowo i bezinwazyjnie. Wszystko to dzięki wysokiej jakości materiałom, które od lat z powodzeniem wykorzystujemy w procesach produkcyjnych.  W przypadku zakupu naszych rolet plisowanych w Gdyni, montaż odbywa się na specjalnych haczykach. Wiercenie specjalnych utworów nie jest więc wymagane. Do każdego zamówienia dołączamy także instrukcję montażu. Postępowanie zgodnie z treścią informacji zamieszczonych instrukcji jest gwarancją szybkiego wykonawstwa wszelkich prac montażowych w tym zakresie.

Plisy – Gdynia | dodatkowe informacje

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości co do oferowanych rolet plisowanych, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Podczas składania zamówienia należy wybrać kolor tkaniny, kolor mechanizmu, szerokość, a także wysokość plisy. Gdynia to jedno z wielu miast w Polsce, w którym realizowaliśmy powierzone nam zlecenia. Wszelkie informacje kontaktowe znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej (np. w zakładce “Kontakt”). Wysoką jakość naszych usług sprzedażowych potwierdzają opinie setek, zadowolonych klientów. Ich satysfakcja i zaufanie są dla nas namacalnym potwierdzeniem tego, że dbałość o wykorzystywanie trwałych, solidnych materiałów to jedyna, słuszna droga biznesowa.