Trudno wyobrazić sobie w pełni funkcjonalne wnętrze bez obecności rolet. To właśnie ten element wyposażenia odpowiada za regulację poziomu nasłonecznienia w pomieszczeniu użytkowym. Niezaprzeczalną zaletą rolet jest także poprawa izolacji termicznej budynku i zapewnienie prywatności. Dla domowników są to bardzo istotne elementy. Wpływają one pośrednio także na poczucie bezpieczeństwa. Decydując się na zakup rolet do własnego domu, mieszkania, firmy czy lokalu, warto zdecydować się na zakupy u sprawdzonego sprzedawcy. Jesteśmy doświadczonym producentem zabezpieczeń przeciwsłonecznych i od kilkunastu lat dostarczamy na rynek wysokiej jakości rozwiązania. Jednym z nich są rolety plisowane. Szczecin to jedno z wielu miast w Polsce, w których realizujemy nasze usługi sprzedażowe.

Szczecin – rolety plisowane | Co warto wiedzieć o tym rozwiązaniu?

Rolety plisowane cechują się dużą popularnością na rynku już od kilku lat. Posiadają szereg funkcjonalnych cech, które wpływają na komfort użytkowania. Proces produkcji rolet plisowanych wymaga wieloletniego doświadczenia i umiejętności doboru odpowiednich podzespołów. Plis to nic innego jak złożony w harmonijkę materiał. Zostaje on przepleciony solidnym sznureczkiem. Całość konstrukcji zaczepiona jest na specjalnych rynnach, które zazwyczaj wykonywane są z lekkiego, ale wytrzymałego aluminium. W ofercie naszej firmy znajdują się rolety, które nie wymagają dodatkowe wiercenia. To rozwiązanie pozwala znacząco usprawnić proces montażu. Do każdego zestawu dołączamy kompleksowo opracowaną instrukcję. Dzięki niej cały proces instalacji rolet plisowanych w budynku użytkowym przebiegnie bez komplikacji.

Rolety plisowane Szczecin – nasza produkcja

Tworząc asortyment naszej firmy, dbamy o najwyższą jakość materiałów. Wybieramy atestowane, impregnowane materiały, które są łatwe w czyszczeniu i odporne na szereg czynników zewnętrznych. Nasze tkaniny nie są podatne na przebarwienia, czy blaknięcie wskutek promieniowania słonecznego. Powłoka impregnująca dodatkowo chroni materiał przed zabrudzeniami. Zdajemy sobie sprawę, że montaż rolet może wydawać się czasochłonną i żmudną czynnością. Stworzyliśmy więc zoptymalizowany system, który pozwala skrócić czas montażu. Wszystkie te aspekty gwarantują pełnię satysfakcji z dokonanych zakupów.

Szczecin – plisy jako innowacyjny system zabezpieczenia przed słońcem

Rolety plisowane cechują się przede wszystkim uniwersalnością. To rozwiązanie sprawdzi się doskonale zarówno w przypadku dużych, jak i małych oknach. Niezaprzeczalną zaletą tego rozwiązania jest także możliwość umieszczenia rolety w dowolnym miejscu na oknie. Szyba okienna może być przysłonięta całościowo lub tylko po części – wybór należy do osób użytkujących dane pomieszczenia. Rolety plisowane charakteryzują się także ciekawym designem, który od kilku lat nie przestaje być modny. Doskonale wpasowują się w stylistykę nowoczesnych i tradycyjnych wnętrz. Rolety plisowane mogą mieć dodatkowe funkcje, tj. wysoka termoizolacyjność czy zacienienie. Produkowane przez nas rolety posiadają także bezinwazyjny mechanizm, który nie wymaga dodatkowych działań przy montażu i nie narusza powierzchni okna. Instalacja plisy zajmuje zaledwie kilka minut.

Plisy – Szczecin | Indywidualne podejście do klienta

Od samego początku naszej działalności stawiamy na fachowe poradnictwo i indywidualne podejście do każdego konsumenta. Tworzymy rolety plisowane na zamówienie – zgodnie z Państwa wytycznymi odnośnie do kolorystyki, wymiarów czy koloru mechanizmu. Wieloletnie doświadczenie w tej branży pozwala nam tworzyć asortyment w konkurencyjnej cenie. Uruchomiliśmy także Biuro Obsługi Klienta. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości co do parametrów technicznych rolet plisowanych serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasza kadra pracownicza odpowie na szereg pytań i pomoże w doborze odpowiedniego rozwiązania do Państwa domu, firmy, mieszkania czy lokalu.