Jednym z istotniejszych i najbardziej funkcjonalnych elementów wyposażenia wnętrz są rolety i żaluzje. Są praktycznym zabezpieczeniem przestrzeni okiennych przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym i jednocześnie dekoracyjnym atrybutem aranżacyjnym. Wybierając sprawdzonych producentów, dbających o dobór wysokiej jakości materiałów, zyskujemy gwarancję solidności wolności i komfortu użytkowania przez długie lata – nawet przy wzmożonej eksploatacji. Nasze przedsiębiorstwo od lat zajmuje się produkcją i sprzedażą rolet. Jednym z bestsellerowych i najbardziej ponadczasowych produktów w kategorii zabezpieczeń okiennych są żaluzje drewniane. Gdynia to jedna z wielu miejscowości w Polsce, na której terenie realizujemy usługi sprzedażowe.

Żaluzje drewniane – Gdynia – specyfikacja

Żaluzje drewniane to doskonałe oraz ponadczasowe rozwiązanie, które zapewnia wysoki poziom ochrony pomieszczeń przed promieniowaniem słonecznym. W procesie produkcyjnym wykorzystujemy wysokiej jakości materiał drzewny, który poddawany jest detalicznej obróbce i czynnościom konserwującym.

W odpowiedzi na różnorodne potrzeby klientów oferujemy różne mechanizmy montażowe. Nasze żaluzje można przymocować do sufitu, ściany czy wnęki okiennej przy pomocy dołączonych do zestawu wkrętów. Istnieje także możliwość wyboru systemu bezinwazyjnego, korzystając z haczyków, wchodzących w skład zamówienia. Wykonywane przez nas żaluzje posiadają wbudowany mechanizm samoregulujący, który odpowiada za utrzymanie żaluzji na odpowiedniej wysokości. Za regulację kąta ułożenia lameli odpowiada uchwyt sterujący

Nasze żaluzje drewniane – Gdynia – oferta producenta

Każde zamówienie realizowane jest w sposób indywidualny. Dbamy o solidność wykonania, a także aspekt wizualny. W naszej ofercie dostępnych jest wiele odcieni żaluzji drewnianych. Jest to więc rozwiązanie, które doskonale wpasuje się w stylistykę wielu rodzajów wnętrz (tj. styl rustykalny, industrialny, glamour, skandynawski, boho). Podkreślamy, że w przypadku chęci dokonania pomiaru, należy wziąć pod uwagę preferowany sposób montażu – tradycyjny, mechaniczną instalację z wkrętami lub bezinwazyjny montaż z haczykami na okno. Szczegółowe informacje dotyczące instrukcji pomiarowej dostępne są na naszej stronie i w opisach poszczególnych aukcji

Dlaczego warto wybrać żaluzje drewniane? – Gdynia

Możliwość dostosowania stopnia naświetlenia wnętrza to jedna z fundamentalnych zalet żaluzji drewnianych. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów drzewnych żaluzje mogą również pełnić funkcję izolacji termicznej, pomagając w utrzymaniu optymalnej temperatury w pomieszczeniu. Niezależnie od wybranej formy montażu, mechanizm regulujący zabezpieczamy listwą maskującą, co zwiększa walory wizualne całej produkcji. To rozwiązanie jest niezwykle trwałe i odporne na uszkodzenia. Odpowiednia konserwacja dodatkowo przedłuża żywotność żaluzji. Wszystkie wyżej wymienione aspekty czynią tę formę zabezpieczenia okiennego jedną z najlepszych inwestycji w kontekście funkcjonalnej aranżacji wnętrza.

Żaluzje drewniane – cennik | Gdynia

Cena żaluzji drewnianych bez wątpienia zależy od gatunku drewna, z jakiego są wykonane. W procesie wyceny bierzemy pod uwagę także wymiary konkretnych produkcji oraz rodzaj mechanizmu montażowego. Od samego początku naszej działalności wybieramy wysokiej jakości produkty i podzespoły regulujące. Nie sprowadzamy gotowych komponentów z Chin. Solidność materiałów to aspekt, który stanowi piedestał naszych produkcji. Jednocześnie dbamy o konkurencyjność cenową i zachowanie doskonałego stosunku ceny do jakości.

W celu złożenia zamówienia prosimy o dokonanie precyzyjnych pomiarów – zgodnie z zamieszczoną na naszej stronie instrukcją. Intuicyjny system sprzedaży przeprowadzi Państwa przez proces transakcyjny. Poza standardowymi wymiarami żaluzji istnieje możliwość złożenia zamówienia na wymiar – według indywidualnych preferencji klienta. W takim przypadku prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Gdynia