Rolety

Rolety bez dziur w ścianie? To możliwe!

Wielu z Was z pewnością chętnie zdecydowałoby się na montaż rolet w swoich domach, jednak obawiacie się konieczności wiercenia dziur, które później bardzo nieestetycznie wyglądają i są trudne do zamaskowania? Mało kto wie, że w dzisiejszych czasach rolety bez wiercenia są już standardem. Co więcej, ich montaż jest bardzo prosty i bez najmniejszego problemu poradzicie sobie z nim sami. Sprawdź jak kupić rolety, by dziury w ścianie nie były Twoim problemem!

Rolety bezinwazyjne – czyli jakie?

Montaż rolety bez wiercenia można wykonać w niemal wszystkich rodzajach rolet. Istotny nie jest ani ich krój, ani rodzaj materiału, z którego zostały wykonane. Najważniejszy jest tutaj sposób, w jaki montuje się rolety do ścian czy okien. W przypadku rolet bezinwazyjnych zazwyczaj wykorzystuje się system haczyków, które montuje się na oknie lub ścianie. Do tego celu nie potrzeba żadnych dodatkowych wkrętów ani śrub. Równie popularne są roletyktóre montuje się przy pomocy samoprzylepnych elementów. Oba rodzaje rolet znajdziesz w ofercie naszego sklepu.

Zalety montażu rolet bez wiercenia 

Dzięki bezinwazyjnemu montażowi rolet nie tylko unikniecie brzydkich dziur w ścianach, suficie albo ramach okien. Ten typ rolet montuje się bardzo prosto. Dzięki temu unikamy wysokich kosztów usług fachowców, których często potrzebujemy w przypadku montażu klasycznych rolet. Dodatkowo zyskujemy ogromną satysfakcję z samodzielnego wykonania całej pracy, Co więcej do montażu bezinwazyjnych rolet nie potrzebujemy żadnych profesjonalnych sprzętów. Zwykle wystarczą sprawne palce i chwila zastanowienia. Poradzi sobie z tym nawet osoba, która robi to po raz pierwszy. Równie ważny jest fakt, że jeśli postanowimy wymienić rolety na inne, bez trudu zdemontujemy je i zainstalujemy nowe.

Rolety bez wiercenia gdzie się sprawdzą?

Mogłoby wydawać się, że rolety bezinwazyjne nie są tak trwałe, jak te, które wymagają przytwierdzenia śrubami do ramy okna bądź ściany. To jednak nie jest prawda. Rolety bez wiercenia przymocowuje się do okna bądź ściany przy pomocy specjalnych systemów. To nowoczesne rozwiązanie pozwala nie tylko uniknąć trwałych uszkodzeń ścian czy okien, ale również jest bardzo wytrzymałe. Dzięki temu rolety, których montaż nie wymaga wiercenia, sprawdzą się w niemal każdym pomieszczeniu. Nie ma znaczenia czy jest to okno w sypialni, które odsłaniamy i zasłaniamy każdego dnia czy jedynie ozdobne osłonięcie rzadziej używanego okna w pokoju gościnnym, czy jadalni. Montaż rolet bez wiercenia  to wygodna alternatywa dla wszystkich tych, którzy cenią sobie wysoką jakość, lubią wykorzystywać nowinki techniczne i chętnie montują w swoim domu funkcjonalne gadżety. Rolety bez wiercenia sprawdzą się też w salonie, który jest zwykle najbardziej reprezentacyjną częścią naszego domu. To tu zwykle przyjmujemy gości i spędzamy najwięcej czasu. Nie chcielibyśmy raczej, żeby musieli oni oglądać ubytki w naszych ścianach. Za to estetyczne wykończenie i prosta obsługa sprawią, że czas spędzony w tym pokoju będzie dla nas po prostu bardzo przyjemny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *