Rolety

Ranking Top 5 najlepszych rolet okiennych

ranking rolet


Rolety wewnętrzne to nie tylko funkcjonalne akcesorium, które pozwala nam kontrolować ilość wpadającego do pomieszczenia światła. Ich odpowiednia estetyka może doskonale podkreślić charakter wnętrza oraz uczynić je bardziej spójnym. Jesteś na etapie aranżacji swojego mieszkania? A może pragniesz je nieco odświeżyć? Ten ranking rolet okiennych pozwoli Ci podjąć najlepszą możliwą decyzję.

Rolety – ranking wyjątkowych i funkcjonalnych akcesoriów

W poniższym rankingu rolet wewnętrznych wzięliśmy pod uwagę możliwości, które zapewniają ich poszczególne modele oraz wyróżniającą się estetykę zastosowanych w nich rozwiązań. Wierzymy, że znajdziesz wśród nich odpowiednie akcesorium, doskonale dostosowane do Twoich potrzeb.

Miejsce piąte: Roleta Mini Mediolan

Jeśli chodzi o rolety wewnętrzne, ranking nie mógłby się obejść bez tej kompaktowej wersji, która oferuje klasyczny i elegancki wygląd w wysokiej jakości wykonaniu. Splot jest gładki i półprzezroczysty, co umożliwia jej szerokie zastosowanie. Co więcej, wykorzystany do jej precyzyjnego stworzenia materiał posiada atest higieniczny.

Spośród rankingu rolet okiennych, model ten może się pochwalić zdecydowanie najbardziej przystępną ceną, jednocześnie nie ustępując pozostałym w jakości.

Miejsce czwarte: Roleta okienna zaciemniająca Silver

Dzięki zaciemniającym właściwościom model ten dobrze sprawdzi się w bardziej nasłonecznionych pomieszczeniach. To wszystko dzięki srebrnej powłoce, która blokuje przepuszczanie promieni słonecznych, a ponadto w znacznym stopniu ogranicza nagrzewanie się wnętrza. Zaciemnienie gwarantowane przez ten model jest nieocenione we wszelkich pomieszczeniach o prywatnym przeznaczeniu. Rolety zaciemniające przydatne będą również tam, gdzie spędza się czas przy ekranie, a więc w salonach i gabinetach.

Choć otrzymała czwarte miejsce w rankingu rolet wewnętrznych, daje bardzo szerokie możliwości, jeśli chodzi o personalizację oraz prezentuje doskonały stosunek ceny do funkcjonalności.

Miejsce trzecie: Roleta okienna 100% zaciemnienia

Model plasujący się na trzecim miejscu w rankingu rolet okiennych, jak sama nazwa wskazuje, gwarantuje 100-procentowe zaciemnienie pomieszczenia. Staje się tym samym doskonałą barierą przeciwsłoneczną w letnie, upalne dni, a także sposobnością na odgrodzenie się od świata i uzyskanie maksymalnej prywatności. Całkowity stopień zaciemnienia podnosi ponadto jakość snu i odpoczynku w znaczny sposób, co wpływa w dalszej perspektywie na poprawę samopoczucia.

Materiał rolety jest niezwykle trwały, a pokrywający go impregnat chroni go przed zagnieceniami oraz zabrudzeniami, dzięki czemu zawsze prezentuje się bez zarzutu.

Miejsce drugie: Roleta okienna Dzień i Noc – Zebra II

Na drugim – i w pełni zasłużonym! – miejscu w rankingu rolet wewnętrznych znajduje się ten nowoczesny model, który umożliwia optymalną i swobodną regulację ilości dopływającego do pomieszczenia światła. Jest to możliwe dzięki temu, że roleta składa się z pasów tkanin o zróżnicowanej przepuszczalności, co nie tylko ma zastosowanie funkcjonalne, ale również prezentuje się nietuzinkowo i doskonale wpasowuje się w różne style wnętrz, stanowiąc ich swoistą ozdobę. Bardzo dobrze sprawdza się zarówno w mieszkaniach, domach, jak i w biurach.

Materiały użyte do produkcji tego modelu rolet posiadają atest higieniczny, a ponadto zawsze zabezpiecza się je impregnatem, dzięki czemu nie brudzą się i nie gniotą, prezentują się nienagannie przez cały czas. Montaż jest bezinwazyjny, a co więcej – prosty i intuicyjny.

Miejsce pierwsze: Roleta dachowa

Jeśli chodzi o rolety wewnętrzne, ranking nie mógłby wskazać na pierwszym miejscu innego modelu. Posiada on bowiem szereg zalet tak funkcjonalnych, jak estetycznych i nie da się ich nie docenić. Jest optymalnym remedium na zbyt duże nasłonecznienie, dzięki zastosowaniu termicznej tkaniny – srebrnej powłoki termoizolacyjnej ALU. Podwójny materiał zapewnia odpowiednie zaciemnienie, jest wytrzymały, a także łatwy w czyszczeniu.

Sposób montażu sprawia, że roleta dachowa prezentuje się w sposób niezwykle schludny i estetyczny, nie do porównania z żadnym innym modelem.

Ranking rolet okiennych – jak powstał?

Słowem wyjaśnienia: ranking powstał przede wszystkim w oparciu o informacje zwrotne otrzymywane od naszych klientów. Dzięki temu, że przekazują nam Państwo swoje wrażenia z użytkowania naszych produktów. Otrzymujemy również dodatkowe wiadomości odnośnie wykorzystywanych zastosowań oraz szczegółów eksploatacji. Dziękujemy bardzo i zachęcamy do przekazywania nam wszystkich informacji zwrotnych, które mogą poprawić jakość usług i produktów 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *